Zadzwoń po złoty zysk
22 523 25 25
lub napisz do nas
Nasze oddziały
Dziś (22.11.2017)
Skup srebra
za 1 gram srebra
999,9 płacimy do:
1,57 zł

Skup złota
za 1 gram złota
999,9 płacimy do:
145,75 zł

Na czym polega opcja zamiany

zamiana złota
Wybierając opcję zamiany niepotrzebnych przedmiotów ze złota na sztabki lub monety lokacyjne, za każdy gram złota otrzymujesz w rozliczeniu 3% więcej!
Tylko u nas istnieje opcja bezpośredniej zamiany niepotrzebnych przedmiotów ze złota na czyste złoto lokacyjne! W zamian za niepotrzebne przedmioty możesz otrzymać monety i sztabki najlepszych mennic! Monety bulionowe i sztabki są doskonałym zabezpieczeniem przed inflacją oraz wszelkimi poważnymi zawirowaniami rynku. Co jednak najważniejsze, w każdej chwili mogą być zamienione na gotówkę w każdym miejscu na świecie!
Pamiętaj, wybierając opcję zamiany, zyskujesz na każdym gramie!

Co możesz wybrać?

Oferujemy szeroki wybór złotych sztabek lokacyjnych oraz monet bulionowych prestiżowych mennic, takich jak: szwajcarska mennica PAMP, australijska The Perth Mint, amerykańska państwowa mennica The United States Mint oraz innych.
W naszej stałej ofercie znajdziesz najsłynniejsze bulionowe monety świata:
  • "Amerykański Orzeł" (American Eagle)
  • Południowoafrykański "Krugerrand"
  • Kanadyjski "Liść Klonowy" (Canadian Maple Leaf)
  • i wiele innych
złote monety
Posiadamy również złote sztabki lokacyjne renomowanych mennic o wadze 1, 2.5, 5, 10, 15.55, 20, 31.1, 50, 100, 250, 500 oraz 1000g!
Wszystkie sprzedawane produkty posiadają gwarancje jakości, czystości oraz wagi złota. Do każdego produktu dołączony jest certyfikat mennicy.
Zapoznaj się z pełną ofertą sztabek i monet bulionowych

5 powodów by nabyć złoto lokacyjne

  • Złoto lokacyjne, czyli przeznaczone do inwestowania, jest najlepszym sposobem zabezpieczenia kapitału przed inflacją.
  • Złoto lokacyjne nie jest zwykłym przedmiotem, na który wydajesz swoje pieniądze, jest to po prostu inny, lepszy rodzaj pieniądza.
  • Złoto lokacyjne jest doskonałym, polecanym przez ekspertów sposobem dywersyfikacji portfela: fachowcy doradzają, aby od 5 do 15% swoich oszczędności lokować w złocie.
  • Złoto lokacyjne możesz w każdej chwili sprzedać w banku lub w firmie specjalizującej się w obrocie metalami szlachetnymi.
  • W ciągu ostatnich 100 lat cena złota nieustannie rośnie!
Aby skorzystać z opcji zamiany skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta
pod numerem telefonu +48 (22) 523 25 25.